Sprawdź nas:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

07 listopada 2023

Majówka na Chorwacji, luty w Hiszpani czy może Beskidy w kwietniu ? 

Przygotowanie do sezonu to według wielu najważniejsza część roku. Często jednak najmniej przyjemna z racji monotonii, zmęczenia i nie zmieniających się krajobrazów. Dlatego jak co roku proponujemy Wam nasze towarzystwo i wspólne trenowanie. 

 Luty w Calpe 

Termin 9-24 luty, 17-24 luty lub do ustalenia 

Na początek roku to co Diablaki lubią najbardziej zimą czyli wyjazd do Calpe. 
W zależności od ilości osób bierzemy jedną willę na 14 osób w dniach 9 - 25 luty z 7 sypialniami, kuchnią, 4 łazienkami , tarasem, basenem, darmowym wifi.
 
Mamy 3 wolne sypialnie z podwójnym łóżkiem, gdzie raczej znajomi / rodzina i 3 sypialnie z pojedynczymi łóżkami, gdzie mogą być osoby, które wcześniej się nie znają. Cena za dobę 200 zł za całą sypialnię lub 140 zł za łóżko pojedyncze. W pierwszej kolejności rezerwujemy na minimum 7 lub 14  nocy. Jeśli coś zostanie na krócej to będzie można wpaść na krócej.
Pomożemy w transferze, w ewentualnym wynajmie roweru czy serwisie.
Oczywiście wspólnie trenujemy i snujemy plany na sezon 2024. Dla uczestników 10 % zniżki na wszystkie starty Poland Extreme Triathlon Series 2024.
 
Kto ma ochotę ogarnąć sobie nocleg na własną rekę w tym terminie to będzie nam miło jak dołączy do naszych treningów.
 
Zapisy i informacje na diablak@plxtri.com
 

Kwiecień w Beskidach.

Termin 18 -21 kwietnia

Trochę nam się lokalizacja pozmieniała i pracujemy nad nową, ale do końca listopada będziemy wszystko wiedzieć. Termin tego kilkudniowego obozu się na pewno się nie zmieni i termin zawodów. Spotykamy się na kilka dni, żeby mocno potrenować i zrobić sobie przetarcie przed sezonem. 

Majówka na Chorwacji 

Termin 28 kwienia - 5 maja 

Tym razem spotykamy się żeby razem potrenować w Blue Marine Apartaments. Apartamenty prowadzone przez utytułowaną zawodniczkę Sabinę Rzepkę gwarantują rekomendację najlepszych tras i prosportowe podejście. Spotykamy się w na miejscu, mamy możliwość przewiezienia rowerów. Wyjazd jest rodzinny, więc kto ma ochotę przyjechać z rodziną, będzie super. Z naszej strony motywacja i ułożony plan treningowy dla każdego. Apartamenty rezerwujecie bezpośrednio na stronie www. Więcej szczegółów odnośnie naszej majówkowej lokalizacji znajdziecie tutaj: 

https://bluemarina.info 

WROĆ DO BLOGA