Więcej...

Solina - Najczystsze miejsce

w Polsce 

Okolica Bieszczadzkich Jezior to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, które rok rocznie przyciąga wielu turystów. Ułożenie terenu i warunki krajobrazowe sprawiają, że Gmina Solina staje się coraz bardziej atrakcyjna dla organizatorów zawodów sportowych. Szczególnie przełożenie ma to na dyscypliny powiązane z biegami górskimi jak i sportami wodnymi. Triathlon wydaje się być kluczowym elementem mogącym oddać najważniejsze walory sportowego potencjału całego regionu. Pierwsza klasa czystości wód, czystość powietrza to dodatkowe zalety, które nie przechodzą bez echa wśród uczestników wydarzeń. Dlatego warto rzucić wszystko i ruszyć w Bieszczady śladami Watahy.

WYNIKI

REGULAMIN

ZAPISZ SIĘ

Więcej...

Cisna - otoczona naturą 

Część obszaru Gminy Cisna wchodzi w skład Bieszczadzkiego Parku Narodowego, a reszta znajduje się w granicach Ciśniańsko – Wetlińskiego Parku Krajobrazowego. Część południowo- wschodnia niemal w całości pokryta jest lasami, pozwala turyście poczuć smak bieszczadzkiej przygody, odetchnąć pełną piersią czystym i świeżym powietrzem, pełnym zapachu żywicy i kwiecia. W tym rejonie Polski przyroda odkrywa swe niepowtarzalne uroki o każdej porze roku. Na pieszych i rowerowych szlakach spotkasz unikalną roślinność czy chronione zwierzę, posłuchasz śpiewu słowika czy świerszcza, wypijesz łyk krystalicznej wody z górskiego potoku i zerwiesz dojrzałą poziomkę lub dorodnego prawdziwka. Tu nacieszysz oczy pięknem krajobrazu i spotkasz ludzi radosnych i życzliwych każdemu. Gdy przyjedziesz raz, będziesz wracał tu zawsze, by w bieszczadzkiej głuszy, naładować wyczerpane codziennym życiem – baterie.

 

 

11 km / 387 m

54 km / 966 m 

900 m 

22 km / 1554 m

102 km / 1710 m

40 km / 2059 m

1800 m

180 km / 2924 m 

3500 m

 
 
 
 
 
 
 
 

Sprawdź nas:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Trasa

Wataha Extreme Triathlon 

 

Trasa 1/4 

Wataha Extreme Triathlon

1/4 WATAHA

1/2 WATAHA

WATAHA

WATAHA EXTREME TRIATHLON 

BYCIE W BIESZCZADACH TO ZAWSZE SURREALISTYCZNE DOŚWIADCZENIE. TO SPOTKANIE Z NAJBARDZIEJ AUTENTYCZNĄ NATURĄ.

Wrzesień w Bieszczadach to cudowne kolory, powietrze i bezludne tereny. Znajdziesz tam kilometry, godziny ciszy i piękna. 

Meta na szczycie Smerka i zachód słońca z widokiem na połoniny to jeden z  najpiękniejszych dobiegów do mety na zawodach naszego cyklu. A konkurencja jest naprawdę duża. 

 

Trasa 1/2 

Wataha Extreme Triathlon